ZAPROSZENIE PREZYDENTA PUŁAW

29 | 10 | 2013

news 07 Janusz Grobel Prezedent Miasta PuławySzanowni Państwo,

Jest mi niezmiernie miło gościć Państwa w czasie wydarzeń Puławskiego Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata.  Puławska jesień w kulturze już czwarty rok rozbrzmiewać będzie dźwiękami najlepszych światowych wykonań dzieł znanych mistrzów.

Znajdzie się tutaj miejsce dla młodych talentów, odważnych rytmów sceny off, a niewątpliwym punktem kulminacyjnym będzie światowe prawykonanie koncertu fortepianowego Włodka Pawlika skomponowanego specjalnie na tę okazję. Z satysfakcją obserwuję, że festiwal zyskał grono wiernych odbiorców, osób otwartych na nowe kulturalne doświadczenia, czerpiących przyjemność z uczestnictwa w tak ciekawym misterium. Sądzę, że tegoroczny program również spełni Państwa i moje oczekiwania, i pozwoli odkryć kolejne fascynujące fragmenty muzycznej mapy świata.

Wspomnienie zeszłorocznych wypraw w zakątki świata i doświadczenia rozmaitych klimatów sprawiają, że z niecierpliwością czekam na wspólne przeżywanie muzycznej uczty. Życzę wszystkim Państwu wspaniałych i inspirujących wrażeń.

Janusz Grobel
Prezydent Miasta Puławy